babci…

Laurek dla babci powstało kilka – jedna bardziej zamalowana od drugiej ;) po tygodniu prób bardziej i mniej udanych poszłyśmy z Małą Po w minimalizm – ciut farby, trochę szarego papieru, kawałek sznurka, ramka, mała łapka, hiacynt i mamy cały zestaw prezentowy dla babci z okazji jej święta!

Hiacynta kazała kupić mała Po już kilka dni wcześniej, więc to był jej wybór w 100%. Kolor niebieski dodatków i farby także ona wybrała, no i najważniejsze – to jej łapka zagrała pierwsze skrzypce w tym małym podarku – jak więc widzicie wkład mój był tu minimalny. A dumy z jaką wręczała prezent nie da się po prostu opisać :) a babcia? jak to babcia – prze-szczęśliwa ;)

1

1

3

4

5

6

dla przypomnienia w zeszłym roku prezent dla babci wyglądał tak KLIK . Jak widać szary papier i tektura to u nas podstawa działalności twórczej :)

Reklama
babci…

17 uwag do wpisu “babci…

 1. Filipek70 pisze:

  widać ,widać jakie to musiało być dla niej wydarzenie …a babci wcale się nie dziwię ….odkąd moja siostra ma dziecko wzruszam się każdym takim obrazkiem niczym właśnie babcia :)))))

  1. u nas byłoby dużo INNYCH RZECZY, bo Po ostatnio ma mocno rozbudowaną fazę twórczą ;) jednak studzę jej zapały obsypywania wszystkich rysunkami (sztuk kilkanaście) o tej samej treści!

 2. Zaglądam tutaj co drugi dzień, wypatrując zdjęć, i za każdym razem zapominam zostawić choćby jedno słowo. Jaki Ty masz gust! I wyczucie…! Moje dwie laurki dla obu babć nie powinny nawet ujrzeć światła dziennego w porównaniu do tego! Jesteś the best!

 3. Ha! :) I przy okazji ponownie błagam o jakieś archiwum! :) Bo bardzo chciałam obejrzeć album, który z tego, co pamietam, zrobiłyście z Polcią rok temu, ale klikanie cały czas „wstecz” to zbyt duże wyzwanie :(

  1. Prośba Twa cały czas ma status „w rozpatrzeniu” ;)
   Myślę, że wraz z końcem stycznia skończy się mój zimowy sen oraz letarg, w którym trwam i zaczną się ZMIANYYY :D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s