o inauguracji sezonu.

Nie przeszłyśmy po czerwonym dywanie. Nie wręczono nam na jego końcu wielkich nożyczek, którymi mogłybyśmy przeciąć wstęgę. Nie było fanfar ani oklasków. Nie było też kreacji godnych tych okoliczności.
Szłyśmy po zielonym dywanie. Ptaki wyśpiewywały swe melodie. Rzuciłyśmy tonę kamieni do rzeki. Kijem podzióbałyśmy w ziemi. Przyjrzałyśmy się dokładniej budzącej się przyrodzie. Wybiegałyśmy się w końcu. Naładowałyśmy baterie słoneczne zamontowane na czubku naszych głów.
Taka to była inauguracja sezonu. Sezonu wiosennego. Sezonu cienutkich rajstop, rozpiętych kurtek i zwiewnych sukienek. Sezonu na długie spacery, na wiatr we włosach, na ładowanie akumulatorów. Fajny sezon przed nami. Zdecydowanie.

12345678910

Reklama
o inauguracji sezonu.

6 uwag do wpisu “o inauguracji sezonu.

 1. Uwielbiam to ciepełko pojawiające się teraz za oknem..
  Jakiego macie pieska Paulina? to jakaś rasa czy kundelek? Łagodny czy typ szczekacza?
  Ściskamy!!

  1. Ja też lubię te pierwsze, ciepłe, wiosenne dni, które są tak mocno wyczekiwane. Jeden spacer i energii do działania mam po kokardy! ;)

   Asia to bardzo rasowy kundel ;) Ale wiesz co jest bardzo podobna rasa do naszego Klamota i jest ich w sumie na świecie kilkaset sztuk tylko ;) tak że zawsze mogę ściemniać, że to właśnie ta rasa;)

   On sam w sobie jest łagodny, nie wiem nawet czy wie do czego zęby służą ;) ale niestety szczeka często i głośno… małe psy po prostu tak już chyba mają…

   Buziole :*

 2. Filipek70 pisze:

  piękne zdjęcia doszły do całej kolekcji równie pięknych :))) ja też ładowałabym baterie tak jak i Wy ….najlepiej codziennie …a mogę jedynie weekendowo …..:)))))buźka :)))

  1. zdjęciowo będę się mocniej wyżywać w przyszłym tygodniu. niemałe wyzwanie przede mną! a te zdjęcia tak całkiem przy okazji się zrobiły…
   Aga na szczęście weekend już blisko, więc będziesz miała okazję naładować się na full ;)

   :*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s